Menu
515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.

Havarijní pojištění

Kalkulace havarijního pojištění online. Srovnejte pojišťovny havarijního pojištění. Uzavření během 5 minut.

Kalkulačka havarijního pojištění

Pomocí kalkulačky havarijního pojištění rychle porovnáte nabídky několika pojišťoven. Stačí vyplnit základní údaje o vozidle, úrovni jeho zabezpečení, odhadnout aktuální tržní cenu a přidat informace o pojistníkovi.

Maximální ochrana vozidla

Spolu s povinným ručením doporučujeme uzavřít také havarijní pojištění. Náhradu škody získáte při zavinění dopravní nehody, odcizení vozidla, jeho poškození na cestách, živelnou událostí nebo vandalem.

Pojistitelná rizika

Při výběru havarijního pojištění zvažte všechna hrozící rizika a zajímejte se o rozsah pojištění. Obvykle máte na výběr z několika variant havarijního pojištění. Nejvíce rizik zahrnuje varianta All Risk.

Volitelná připojištění

Kromě základních rizik (havárie, odcizení, živel, vandalismus) existují i další vedlejší rizika, proti kterým je možné se připojistit. Připojistit si můžete například skla vozidla, zavazadla nebo úrazové pojištění osob ve vozidle.  

Jak uzavřít havarijní pojištění online?

Porovnat a uzavřít havarijní pojištění zvládnete velmi rychle a jednoduše online. Stačí kliknout na odkaz Porovnat a uzavřít online a postupně vyplňovat jednotlivá pole vstupního formuláře. V případě havarijního pojištění budete potřebovat informace o vozidle, které jsou uvedeny v malém a velkém technickém průkazu. Nejvýhodnější havarijní pojištění získáte, pokud dlouhou dobu jezdíte bez nehod a můžete si započítat bonus za bezškodní průběh pojištění. Výši bonusu Vám na požádání sdělí vaše pojišťovna. Vybranou variantu havarijního pojištění stačí označit a dokončit objednávku.    

Na havarijním pojištění spolupracujeme

ČSOBe-Finance MotorUniqa

Blog o havarijním pojištění

Co dělat při dopravní nehodě

Co dělat při dopravní nehodě

18.10.2018

Nevěnování se řízení, nesprávné otáčení nebo couvání a nedodržení bezpečné vzdálenosti za vozidlem jsou tři nejčastější příčiny dopravních nehod. Přečtěte si, co dělat, když se stanete účastníky dopravní nehody.

Co dělat, když vám ukradnou auto

Co dělat, když vám ukradnou auto

19.11.2018

Marně hledáte auto, které jste včera zaparkovali před domem? Přečtěte si, jak nahlásit krádež vozidla policii a pojišťovně.

Jak na pronájem auta v zahraničí

Jak na pronájem auta v zahraničí

19.11.2018

Kdo nejede na dovolenou k moři vlastním autem, může si ho na pár dní vypůjčit v některé z autopůjčoven. Při vyzvednutí vozidla budete potřebovat cestovní doklad, platný řidičský průkaz a kreditní kartu s dostatečným finančním limitem.

Na pojištění musí myslet i majitelé motorek

Na pojištění musí myslet i majitelé motorek

10.5.2018

Stejně jako majitelé automobilů musí i majitelé motorek platit povinné ručení. Kdo jezdí jen několik měsíců v roce, ušetří při sjednání sezonního pojištění. U dražších motocyklů se vyplatí sjednat havarijní pojištění.

Co dělat, když vám výmol poničí auto?

Co dělat, když vám výmol poničí auto?

28.3.2018

Když si kvůli závadě na vozovce poškodíte auto, finanční náhradu získáte z havarijního pojištění. Kdo si toto pojištění vozidla nesjednal, může se obrátit s požadavkem náhrady škody na vlastníka komunikace. Jak postupovat, když se nestihnete vyhnout třeba výmolu na silnici nebo vyčuhujícímu kanálu?

Máte dotaz? Kontaktujte nás
Pošli známému