BlogChytrá podpora
Menu
515 555 555
Po-Pá 9-18 hod.

Blog o pojištění

Pojištění lodí: Klíčové informace a tipy pro správný výběr
Pojištění lodí je důležitým krokem pro každého majitele lodě. Poskytuje finanční ochranu a zajišťuje klid v případě nečekaných událostí na vodě. V tomto článku se podíváme na klíčové prvky, na které byste se měli zaměřit při výběru pojištění lodí.
Květnové vydání EFI NEWS
V květnovém čísle na Vás čeká spousta novinek ze zákulisí skupiny e-Finance a.s., jako například zajímavý článek o pojištění, jak a kde investovat, novinky z EFI Pivovaru, ale i tip na dobrodružství na motorkách s MOTOEXPEDICÍ.
Pojištění storna zájezdu
Pojištění storna zájezdu lze sjednat ve dvou variantách, a to samostatně, nebo jako součást cestovního pojištění. Jaké jsou jejich benefity? V článku najdete odpovědi.
Investiční Bulletin e-Finance za 1.Q 2023
Právě jsme vydali investiční bulletin za první kvartál roku 2023 společnosti e-Finance, ve kterém Vám přinášíme nejnovější aktuality z oblastí našich investic, staveb a dalších aktivit.
EFI NEWS Duben 2023
V dubnovém čísle na Vás čeká spousta novinek ze zákulisí skupiny e-Finance a.s. V tomto vydání najdete například nabídku ideálních prostor pro kongresy v Brně, zajímavý článek o dluhopisech, nebo proč letos navštívit Zámek Račice.
Máte dotaz? Kontaktujte nás