Chci podpořit kulturu v Brně

Již jste přispěli:

140.214

Buďte chytří, jako „Chytrá podpora“

Již několik let je koncern e-Finance, a.s. mecenášem Národního divadla Brno a nejen finanční cestou podporuje brněnský kulturní život. Nyní se e-Finance, působící na trhu již 15 let v oblasti pojištění a realit, rozhodla přivést tuto podporu na zcela novou úroveň prostřednictvím projektu Chytrá podpora.cz.

Pro přátele Národního divadla v Brně vyjednala e-Finance velmi výhodná pojištění osob, domácností, nemovitostí, automobilů, odpovědnosti a další, která lze uzavřít jejím prostřednictvím u významných pojistitelů v ČR.

Aktualizujte ve spolupráci s e-Finance své smlouvy, ušetřete na pojistném a zároveň tím s každou platbou za pojištění pravidelně podpořte Vaše Národní divadlo v Brně i s jeho umělci.

V tomto projektu je zahrnuto i ubytování v eFi Hotelu, který je součástí komplexu eFi Palace, nacházejícího se několik minut chůze od centra Brna. Hotel disponuje vlastním parkovištěm.

Součástí projektu Chytrá podpora.cz  jsou i aktuálně vypsané dluhopisy pro občany. Národní divadlo v Brně podpoříte také využitím služeb přední realitní kanceláře e-Finance Reality.

Pro podporu kultury v našem městě se společnost e-Finance rozhodla již dávno. Připojte se k ní v tomto novém projektu i Vy a staňte se také mecenášem Národního divadla Brno.